Якщо ви постачальник хімічної сировини, виробник чи потенційний інвестор, то група компанія «Ворлдкем» запрошує Вас до співпраці.

Ми молода та амбіційна команда, яка вже має значний досвід на хімічному ринку України. Враховуючи це, ми працюємо дуже швидко та без зайвих бюрократичних аспектів притаманних великим компаніям.

Ми пропонуємо:
– швидку оцінку потенційного ринку України для вашого продукту.
– сформуємо якісний бізнес план із наданням повної інформації по об’єму ринку, конкурентам, кількості поточних та потенційних споживачів.
– консультація та допомога у вирішенні питань пов’язаних з митним законодавством України та інших аспектів при постачанні продукції.

Наша команда завжди слідкує за всіма змінами у законодавстві, економічній та політичній сфері, повністю розуміємо та володіємо інформацією про хімічний, аграрний та харчовий ринок України.
Після отримання нашого звіту щодо обсягу інвестицій, планового прибутку, основних проблем, які можуть виникнути під час реалізації проекту, Ви зможете вирішити, чи є даний напрямок цікавим для Вас, та на яких умовах Ви готові до можливого партнерства.
Ми відриті до діалогу, нових ідей та пропозицій, тому Ви завжди можете звернутися до нас, а ми зробимо все від нас можливе для формування плідного та довготривалого співробітництва у майбутньому.

Зв’яжіться з нами
Багатоканальний
+380 44 499 90 77

Київстар

+380 67 329 05 15
Ел. пошта
info@worldchem.com.ua

4 + 3 =